Przesyłki
Odbieramy przesyłki z umówionych miejsc takich jak: domy, stacje benzynowe, dworce, parkingi - zarówno na terenie Polski jak i Austrii, o ustalonych wcześniej godzinach i błyskawicznie w ciągu kilku godzin od momentu załadunku dostarczamy pod wskazany adres.
 • Drobne przesyłki:
  listy, dokumenty oraz wszelkiego rodzaju paczki do 30kg
 • Większe niestandardowe przesyłki:
  meble, materiały budowlane, sprzęt AGD i RTV
 • Oferujemy przewóz niestandardowych przesyłek:
  na przyczepach pod plandeką o wymiarach 250x180x160cm i ładowności do 750kg. Istnieje możliwość zamówienia przyczepy o większych wymiarach oraz większej ładowności.
 • Przewóz samochodów na lawetach:
  posiadamy samochody wyposażone w fabryczne haki holownicze o max dmc. 2500kg,waga przewożonego samochodu nie może przekraczać 1900kg.
 • Nowość! Przesyłki pieniężne do 3 godzin!!!
  Oferujemy nową nieznaną dotąd usługę. Od momentu wypełnienia listu przewozowego do dostarczenia przesyłki upływa maksymalnie 3 godziny.Godziny załadunku oraz dostarczenia przesyłek ustalane są telefonicznie z każdym klientem indywidualnie. Do miejsc położonych poza  obszarem naszej działalności, zarówno w Polsce jak i w Austrii, przesyłki wysyłamy pocztą, kurierem a w przypadku przesyłek pieniężnych wpłacamy na konto klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność prawną za powierzone nam przesyłki. Szukamy zawsze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.                    
Nadawca jest odpowiedzialny za spakowanie przesyłki w sposób zapewniający jej bezpieczny transport przy zastosowaniu zwykłych środków obsługi, oraz zapobiegających uszkodzeniu lub poszkodowaniu ludzi, a także innych towarów oraz własności.
Zachowujemy sobie prawo do nieprzyjęcia przesyłki, której sposób pakowania jest niezadowalający.


Opłaty naliczane są wg obowiązujących stawek i pobierane od nadawcy, jak również w przypadku za pobraniem, od odbiorcy.Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne oferty oraz promocje.