O FIRMIE
GOLD EXPRESS - międzynarodowy licencjonowany przewóz osób i rzeczy, z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od marca 2008 roku.
Posiadamy wszelkie, niezbędne uprawnienia do wykonywania przewozów krajowych jak również międzynarodowych. Dzięki właściwemu systemowi zarządzania firmą szybko zwiększyliśmy stan naszego taboru. Posiadamy samochody przystosowane do dalekich podróży marki Renault oraz VW wyposażone w klimatyzację, duży bagażnik, nawigację GPS, system nagłaśniający oraz pełny pakiet ubezpieczeń. Zatrudniamy kierowców z wysokimi kwalifikacjami, dbamy o bezpieczeństwo i wygodę naszych pasażerów. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania, co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem jakim obdarzają nas klienci. Dokładamy wszelkich starań aby podnosić jakość świadczonych przez nas usług oraz poszerzać zakres naszej działalności. Dzięki nawiązanej współpracy z szeregiem klientów krajowych, jak i zagranicznych, jesteśmy stale obecni w Austrii, Niemczech, Węgrzech a nawet we Włoszech.Spełniamy wszystkie wymogi struktur Unii Europejskiej. Od konkurencji wyróżnia nas zakaz spożywania w naszych samochodach napojów alkoholowych, palenia papierosów, punktualność, precyzja, niezawodność, zaradność oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jesteśmy zrzeszeni w Sądeckiej Izbie Gospodarczej, gdzie podnosimy swoje kwalifikacje. Nasza oferta kierowana jest do osób indywidualnych, jak również firm ceniących sobie przede wszystkim profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonywanych usług.Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje oraz dostępni dla naszych obecnych i przyszłych klientów.Jesteśmy firmą nastawioną na ciągły rozwój. Naszym najważniejszym celem jest pełne zadowolenie klientów. Z nami dojedziesz szybko, komfortowo a przede wszystkim bezpiecznie do celu. Podstawiamy drugi samochód aby skrócić czas podroży gdy pasażerowie pochodzą z odległych, kolidujących ze sobą miejscowości. Nasze samochody są na bieżąco serwisowane w autoryzowanych warsztatach,a przed każda trasą bardzo dokładnie sprzątane. Nie oszczędzamy na ogumieniu i akcesoriach samochodowych dlatego nasze auta są zawsze w świetnej formie.
Dzięki mobilności naszej firmy i jej sporemu potencjałowi oraz konkurencyjnym cenom zdobywamy coraz większy autorytet nie tylko na Śląsku, ale i w innych rejonach Polski co przyczynia się do tego, ze z każdym rokiem poszerzamy zakres swojej działalności oraz zwiększa się grono osób, które na stale z nami współpracują.Nasi Kierowcy


Selektywny dobór naszych kierowców gwarantuje klientom najwyższy komfort podróży oraz bezpieczeństwo. Każdy nasz kierowca posiada poniższe umiejętności:
  • punktualność,
  • kilka kategorii prawa jazdy,
  • odpowiedzialność oraz zaradność,
  • niezbędne badania psychotechniczne i lekarskie,
  • komunikatywność wraz z wysoką kulturą osobistą,
  • kurs na przewóz osób i rzeczy (świadectwo kwalifikacji),
  • wieloletnie doświadczenie w transporcie drogowym osób i rzeczy,
  • zachowanie zimnej krwi oraz zdrowy rozsądek w trudnych sytuacjach drogowych,

Dla zwiększenia jakości wykonywanych usług firma Goldexpress rozwija umiejętności oraz kwalifikacje swoich kierowców.